| SmiLik a întrebat:

Am o intrebare mai "delicata"!
Ma intilnesk cu un baiat de cv timp. Si. uite ca inca nu m-am sarutat niciodata "normal"! (blush) Dar el insista. Ce ma fac? Saruturile franceze nu-s pentru mine parca. Dar probabil voi fi nevoita sa ma sarut! Poate. (fetele mai experimentate) imi da-ti vreun sfat? Cum a fost la voi prima oara?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lunia a răspuns:

Stai calma toate am fost asa candva.Primul meu sarut frantuzesc a fost cand eram foarte mica (cu cel mai bun prieten )a fost ok :) intaiul sarut conteaza. Apoi devine ceva obisnuit. Aici poti sa citesti mai multe
http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......hnica.html
daca esti timida ar trebui sa-i spui ca nu ai mai sarutat pe nimeni. o sa te inteleaga si o sa te invete el :)