| detectivu a întrebat:

Buna fetelor? stiti cumva un salon de cosmetica in Bucuresti unde ati fost multumite de pensat? daca da, imi dati si mie adresa, va rog?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai,ce coincidenta,pentru ca si eu sunt in cautarea unei pers care chiar sa se priceapa,ca pana acum am dat numai peste... am inteles ca in zona constantin brancoveanu, iar app de metrou e un salon fain, cauta pe fb pagina cu salonul si sa imi zc daca iti plac rez fetelor de acolo, ESTET SALON se numeste, plz sa imi zc daca iti convine, chiar sunt curioasa.bafta!

| Turism_Sejur_1974 a răspuns:

Iti recomand Salonul WOW din Berceni.
http://saloncoafurawow.ro/cosmetica-preturi/