| Lassaria a întrebat:

Hei fetelor care dintre voi a fost vreodata la salon pentru ai curata fata adica pentru a indeparta cosurile ...imi spuneti si mie ce pret va luat? si daca a functionat acest tratament adica daca au disparut cosurile si in cat timp apar iar...si pretul sa mi-l spuneti.plzzzz:*

2 răspunsuri:
| Cristina_5283 a răspuns:

Eu am fost si mi-a luat 50 de lei, dar trebuie sa repeti cateva luni si nu mi.au ramas pete happy Mie nu mi.au aparut cosuri in jur de o saptamana si e important sa nu le storci tu.In timp o sa.ti dispara daca te ti de tratament.Si la cosmetica mai primesti si niste sfaturi. Funda?:*

| deliaa_5419 a răspuns:

Nu,nu am fost si nici nu vreau sa ma duc am auzit ca o prietena de-a mea a fost la salon pentru a indeparta cosurile si in locul cosurilor i'au ramas pete...rolling eyes pretul nu il stiu:d