| Live.Laugh.Love a întrebat:

fiind ultima zii de scoala, maine, ne controleaza la caiete ( pe nota ) sunt in clasa a 8 - a. Ce ma sfatuiti s a fac?:
1. Sa transcriu caietul
2. Sa nu fac nimic
P. S. caietul are vreo 50 de pag big grin si e de engleza

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Eu iti recomand sa-l transcrii, si nu doar vei primi o nota mai mare pentru. aspectul lui, dar iti vei solidifica si cunostintele limbii engleze.

4 răspunsuri:
| bogdand a răspuns:

Sa inteleg ca ai caietul dar e scris oribil sau ce? Daca escris oribil nu mai face nimic. O sa iei o nota mai mica un pic dar nu o sa iei 4.

| maria1992 a răspuns:

Idem Kancibig grin

| myckey a răspuns:

Daca o nota de 9 sau de 10 iti ridica media, pai atunci pune te pe treaba si transcrie lhappy
Hai ca nu e foatre mult de munca happy

| Cars a răspuns:

As zice sa transcri dar ai trisa nu e bine.Trebuie sa spui adevarul altfel nu vei putea sa traesti normal totul trisind. Spune adevarulbig grin