| Tpu_4826 a întrebat:

folosesc un sampon Wash&Go.si parul meu se ingrasă mereu. ce remedii sau ceva sa nu mai am parul gras?

3 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Cu zeama de lamaie am incercat si eu si a fost bun.Incearca si tu si poate iti prieste :d succes :*

| pufosheniaaa a răspuns:

Incearca alt sampon sau mai bine du-te la un expert pentru ca iti v-a spune ce e mai bine ok FUNDULITA

| bocinaca a răspuns:

Pentrul parul gras eu am folosit un remediu"babesc"ca sa zic asa. zeama de lamaie. aplici la radacina lasi cateva minute dupa care clatestiwinking