| as12zx34qw56 a întrebat:

Funda! Buna, eu si familia mea mergem in aprilie in Italia si nu stiu cum sa fac sa imi strang ceva bani? Nu pot sa imi iau un part time-job pentru ca am foarte mult de invatat si as vrea sa imi cumpar multe haine dar parintii mi-au zis ca nu imi dau multi bani de cheltuit, deci, ce as putea face?

3 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Un singur lucru iti ramane de facut sa incepi sa pui alocatia si tot ce ai la ciorap... tigari mai putine discoteci deloc si pana in aprilie pui cateva sutici big grin ce sa zic succes si Vacanta Placuta big grin

| as12zx34qw56 explică (pentru SolitarHacker):

Mersi, doar ca alocatia mea vine pe card sad. Alte solutii nu ai? :*

| SolitarHacker a răspuns (pentru as12zx34qw56):

Pai pastreaz o acolo... alta solutie ce sa zic... un loc de munca ceva sad la sfarsit de saptamana barmanita club bar restaurant ceva big grin