| pisi1793 a întrebat:

Funda pentru cel care imi spune cum ii cheama pe toti cei care fac parte din Opis Band.Cel mai tare ma intereseaza de acel George care e saxofon tenor.As vrea sa stiu numele de familie.Multumesc anticipat! Daca imi spuneti numele lui, nu mai am nevoie de ceilalti.

2 răspunsuri:
| julika83 a răspuns:

Nu exista niciun george in opis band. cel putin eu nu am gasit. cei care canta la saxofon se numesc cristi chiriac, laurentiu parau si Andrei manoliu.

| pisi1793 explică (pentru julika83):

Exista.Cauta Cristea George Robert! Imi pare rau, dar se vede ca nu va dati unii dintre voi interesul.Mersi oricum!