| ByBy1 a întrebat:

Funda! Recent un baiat prin intermediul unor gesturi mi-a dat de inteles ca ma place. Dupa am inceput sa vb pe mess, si altele. Dupa a incercat sa ma sarute, iar eu l-am refuzat, si acum e mai rece fata de mine ...eu il plac si cred ca a observat, dar nu am vrut sa ma sarute pentru ca eram in masina scoli si ne vedeau toti, poate s-a suparat?, poate ca nu ma mai vrea?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

straight faceCred ca ii place si mai mult de tinelaughing.Cui nu ii place ce nu poate avea?

2 răspunsuri:
| Sinitar a răspuns:

Du-te si vorbeste cu el, te evita din simplu motiv ca, crede, ca tu esti suparata pe el pentru ca a incercat sa te sarute... atata tot vorbiti si vedeti voitongue bft!

| paula09 a răspuns:

Cu siguranta te vrea pentru ca baietilor le plac fetele cuminti. tot ce trebuie sa faci este sa fii cum ai fost si pana acum ca sa te placa in continuare. in general baietii sunt foarte timizi cand vine vb de asa ceva asa ca fii tu si te va place in continuare!