| Andreea_Floroian_2001 a întrebat:

Hei fetelor. Ce ziceti? Cum sa ma imbrac in noaptea de Inviere, avand in vedere ca probabil o sa fie frigut afara. Lasati comm. Dau funda la cel care imi place mai mult! PASTE FERICIT!

Răspuns Câştigător
| 123456789qwertuiop a răspuns:

Ai putea lua o rochie cu un pulover gros in cazul in care rochia este neagra iti ei niste strampi albi care sunt grosi sau cum a spus sclmbdm

| Andreea_Floroian_2001 explică (pentru 123456789qwertuiop):

Poate ca cu niste strampi de culoare inchisa este mai ok. Mersi totusi.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ai o tinuta extravaganta.
Trebuie sa fi decent si curat imbracata.
Atat.

| 123456789qwertuiop a răspuns:

Cuplacere,ai vrea sa fim prietene?

| Andreea_Floroian_2001 explică (pentru 123456789qwertuiop):

Ti-am acceptat cererea. De unde esti?

| 123456789qwertuiop a răspuns:

Oo,departe....se mai intampla!

| ColoredStar a răspuns:

Te duci la Înviere pentru haine? Te îmbraci comod. Faci asta pentru credință nu pentru a arăta lumii hainele tale. Poartă ceva comod, e noapte, nimeni nu se uită la hainele tale.

| sblcmdn a răspuns:

Pai daca e frig merg imbracata gros. Cu o geaca mai lunga sau palton pe dedesubt un pulover mai gros, niste blugi si niste cizme negre.