| Andreea20000 a întrebat:

FUNDITA!

Am o colega noua si nu stiu cum sa ma inprietenesc cu ea. Ea este mai baietoasa si putin mai indrazneata.Cum am putea sa devenim prietene? Sfaturi va rog! Cum sa ma adresez din prima? Aceste intrebari le pun deoarece eu sunt mai timida si mai la locul meu!

1 răspuns:
| Womanizer a răspuns:

Pai pui un baiat sau o fata sa i tranteasca penarul sau cv de pe masa sau din mana ei si tu il ridici si ea iti va spune multumesc! tu vei spune npc apropo cu te cheama si Gata.Cu placere!