| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva sfaturi:*.

Cum sa ma bag in seama cu niste baieti de la scoala, si sa par oarecum matura; -s.Chiar nu prea stiu cum sa ma comport deoarece eu am cateva prietene (colege de clasa)care nu stiu au mai mult tupeu ca mine eu sunt putin mai timida dar si cand ma apucalaughing). Na nu stiu cum sa fac sa nu par asa mai bleaga oarecumlaughing:l.
Dau funda pentru cel mai bun raspwinking!

2 răspunsuri:
| Numb a răspuns:

Buna! Eu cred ca ai putea sa te bagi simplu in seama cu ei, spunandu-le daca au vazut-o pe o colega de a ta sau daca nu stii e deschis la cabinet la biblioteca sau pur si simplu intrebi cu cine fac ei matematica de exemplu si intrebi cum li se pare proful/profa daca preda bine, si eu cred ca de aici daca ai intreba astea. poate incepe o amicitie si dupa ceva mai mult. Succes!

| LAVINIUSHK a răspuns:

Buna! Primul lucru pe care ar trebui sa il faci este sa te imbraci mai provocator putin.Cand spun provocator, nu ma refer la decolteuri imense, fuste mini si chestii de genu.Ma refer la o bluzita care iti scoate ochii in evidenta si sanii, niste pantaloni care sa iti scoata posteriorul in evidenta.Machiajul sa fie unul mai nastural...gen putin luciu de buze, niste pudra de fata si putin rimel.Aceste lucruri o sa te faca sa te simti mai increzatoare in tine, o sa prinzi putin tupeu.Cand treci pe langa ei,zambeste-le asa putin,subtil,scutura-ti putin parul, si atunci vei vedea ca nu tu vei fi cea care te vei baga cu ei in seama, si ei se vor baga in seama cu tine:* sper ca ti-am fost de folos:*