| @ll3xXx@NdR@ :x a întrebat:

fundita. cum sa ii atrag atentia unui baiat pe care il plac? nu e de aici, vine o data la cateva zile, telefonul si la pierdut, pe mess nu intra, si n-am adresa lui.nu am cum sa dau de el. ajutati-ma va rogbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| vrajitoarea_1628 a răspuns:

Nu trebuie sa-i atragi atentia in mod deosebit.cand va mai intalniti pur si simplu du-te la el si spune-i ca e dragut si ca vrei sa va conoasteti mai bine... daca si el e interesant at nu o sa fie probleme sa dai de el. deoarece o sa vina el la tine:* Succec!:X

| alexa_4370 a răspuns:

Vorbeste cu el, fa. i niste complimente, ajuta. l in legatura cu ceva, adica sa. i sari in ajutor big grin. iar pe urma daca il intereseaza intr-adevar persoana ta, te va cauta:*
Funda?

| mEitZ a răspuns:

Buna; D!
Pai dupa cum spui nu prea ai multe cai deschisehee hee. Singura cale sa ii spui ceva este atunci cand vine odata la cateva zile.happy. asa ca flirteaza cu el cand vine. Intreaba`l de ce nu intra pe mess si incepe o discutie (cum se spune "baga`te in seama")hee hee.
TU incearca. Fa`l atent.