| ALLe_6931 a întrebat:

Hei as vrea si eu sa ma ingras putin dar as vrea sa se depuna picioare [ buci scuzati expresia ] si pe fund.

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ai putea sa lucrezi la musculatura picioarelor si ale feselor prin exercitii de aerobica,gasesti pe youtube foarte multe, dar ca sa ai rezultate trebuie sa le faci in fiecare zi, sa mananci bine si sa ai un program normal de somn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, poate ai un metabolism rapid ca mine. eu bag in mine ca intr-un sac si nu pot sa trec de 70 de kile ( am 1.92 ). daca ai metabolism rapid, nu te speria, o sa te ingrasi. dar nu acum, caci daca esti adolescent/a degeaba incerci, corpul e in crestere si arderile sunt mai intense. daca nu esti adolescent, asteapta ca mine pana in ziua cand zici "DA" la starea civila, apoi vedem amandoi ce "buci" respectiv burta ( in cazul meu ) o sa avem happy nu te stresa, e normal. bucura-te de silueta cat esti tanar/a.