| zozolyyop a întrebat:

Buna :* hmmm as vrea un sfat dau funda deci mie mi-a placut foarte mult de un baiat intr-adevar e mai mare ca mine dar de un an cam asa am inceput sa stau cu gasca lui stateam mai multi cu toate ca el a spus unele lucruri urate pe la spate despre mine el crede ca l-am iertat dar nu-i adevarat in fine am ramas,, amici" am stat cu gasca lui incontinuare toata vara si el a stiut ca mi-a placut de el si de multe ori mi-a dat impresia ca ma place oricum am invatat sa-l cunosc si nu cerdeam nimic din ce imi spunea. Faza e ca eu inca il mai plac adica inca tin la el si acum pleaca in America peste 1 luna si parca acum o luna da eram afara si mi-a cerut sa-l sarut dar nu am vrut a insistat si tot nu am vrut si acum cand am aflat ca pleaca nu stiu as vrea sa-i dai acel sarut sa-i spun cat am tinut la el dar faza e ca nu vreau sa fie si prietenii lui ideal ar fi sa fiu numai eu cu el dar nu stiu cum sa-i zic ca vreau sa ne intalnim sa fim numai noi doi... un sfat? big grin

Răspuns Câştigător
| Ally_8450 a răspuns:

Biia sfatuul meu a fooost cel maii bun big hug Si te'a si ajutat. ti pup ti pup :* laughing)

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă tot îl cunoști de atâta timp nu văd de ce nu-i spui în față ceea ce simți pentru el!
Pa, pa.