| DiaNa357 a întrebat:

I-am dat unu tip dragut(care nu stiu daca ma place, dar el mi la cerut) nr meu de telefon dar is in alta retea si a trecut o zi si ceva si nu m-a sunat. Voi ce credeti:
1)E prea ocupat sasi instaleze windowsu si nu are timp sa ma sune
2)Nu ma place atat de mult incat sa ma sune
3)Nu are minute sa ma sune
ajutati-maaaa.

Răspuns Câştigător
| Balmung a răspuns:

Cred ca e 3). Probabil nu are minute sa te sune. Eu cred ca l-ar interesa sa te cunoasca mai bine prin telefon. Dar find pe o alta retea probabil nu are minute nationale. Eu iti sugerez sa ai rabdare.winking

1 răspuns:
| ChImIcALCaNdY a răspuns:

Probabil nu are credit ...sau poate a fost ocupat cu alte lucuri si a uitat ...nu-ti face probleme, daca te place o sa te sune