| elizayo a întrebat:

nu stiu ce sa fac, am cunoscut un baiat si am facut schimb de numere de telefon. a trecut o zi si nu m- a sunat credeti ca este prea recent sa ma sune? sa mai astept? sa il sun eu multumesc?

Răspuns Câştigător
| 95Cosmin a răspuns:

Mai asteapta o zi, daca nu te suna, suna-l el. Facand astfel ii dai un semn ca esti interesata sa vorbesti cu el, si daca si el te place va incepe sa te sune el de mai multe ori.Mult noroc

| elizayo explică (pentru 95Cosmin):

multumesc cosmin

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Dabea o zi a trecut.Mai asteapta si tu ceva timp ca nu are cum sa te sune asa de repede.Desi daca vrei sa il suni tu poti!

| elizayo explică (pentru Anonima264):

da probabil il voi suna eu in final dar sper ca el sa faca primul pas. nu stiu de ce cu toate ca el a fost cel care ma abordat primul si mi a cerut numarul, oricum am sa mai astept multumesc de raspuns si te pup

| Anonima264 a răspuns (pentru elizayo):

Cu mare placere!