| andreea_9244 a întrebat:

I-am zis celei mai bune prietene ale mele dupa ce a iesit de pe messenger multe lucruri aiurea pentru ca imi facea in ciuda, a doua zi cand am intrat pe mess ea era si avea scris laststus te urasc...credeti ca era vorba despre mine?

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Nu se stie... daca ea mai vorbeste cu tine atunci nu, insa daca incepe sa te ignore sau ceva de genu' sigur s-a suparat. Ar trebui sa-i spui de ce i-ai spus toate lucrurile acelea si sa-ti ceri scuze. Vezi ce-ti raspunde, poate o sa-si ceara si ea scuze.
SUCCES!happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta cu "te urasc" invita la vorba.Adica daca ai o persoana in lista cu statusul asta te gandesti ca e suparat/a.Si primul impuls e sa afli de ce si cum il poti ajuta.Insa in cazul tau s-ar putea sa o enervezi mai mult. Data viitoare cand ai chef de cearta asigura-te ca gandesti de 10 ori si vorbesti o data

| ºPishcotº a răspuns:

Mai.nu stiu ce sa zicthinking Sincer eu cred ca este vorba de tine. Tu interab-o si gata.Vezi ce-ti spune! Ceao:*

| RoRoxana a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa o intrebi pe ea.Noi nu avem de unde sa stim daca e vorba despre tine sau nu pentru ca nu stim toata povestea sau tot ce s-a intamplat intre voi. Discuta cu ea si spune-i lucrurile care te-au deranjat si ca nu e frumos din partea ei sa-ti faca in ciuda pentru ca o prietena nu procedeaza asa. Dupa discutia pe care o sa o aveti va veti impaca... e pacat sa stricati o prietenie dintr-un lucru prostesc!

Succes :* Te pup :*

| AdRyAnA3 a răspuns:

Vb cu ea si daca spune ca despre tine era vb cerei scuze si explica-i ca tu nu te simti bine atunci cand iti face in ciuda si spune-i ca nu vrei sa strici prieteni dintre voi.

| Cristina_7308 a răspuns:

Acestea sunt nişte certuri copilăreşti, se vor rezolva stai liniştită.
Cel mai bine ar fi să îi ceri scuze prietenei tale, sunt sigură că le va accepta.
Succes!