| ღmarynaღ a întrebat:

ideea e ca il iubesc! chiar il iubesc. si urasc asta straight face, e putin afemeiat, dar e foarte atent cu mine si ii pasa. dar mi-e frica ca asa "atent" se poarta si cu celelalte straight face, eu nu stiu ce sa cred, lu fratemiu i-a zis ca nu-i place de mine, la o colega i-a spus ca sunt draguta (si mi-a cerut pe fata id ei straight face ), si aseara mi-a zis ce fac si nu i-am raspuns, am vazut arhiva la fratemiu, ca-l intreba de mine, si azi o sa vb cu el dar mai sec, intrebarea mea este urmatoare, stiu ca se merita sa lupt pentru el, dar cum il fac sa priceapa ca imi pasa de el si in acelasi timp sa-i zic ca e afemeiat fara sa se supere si sa nu mai vorbeasca cu mine?

4 răspunsuri:
| LadyNaty a răspuns:

Stii,fiecare fata are un ales.Si daca il pierzi va veni altul. Daca tine la tine va asculta ce i-ai zis si va renunta la toate celelalte pentru tine.Fii sincera cu el. Daca vei fii destul de sincera, eu una, cred ca va aprecia asta.Depinde acum daca el chiar tine la tine...Sau asa face cu toate.Stai linistita.Nu este ultimul baiat.Cateodata suntem oribite de un baiat si nu putem vedea adevarata lui fata, eu iti urez succes cu el, insa sper ca vei putea fii realista si sa nu iti faci iluzii pe urma lui.Asa se intampla cu barbatii afemeiati in general...

| Ađřıαηηα a răspuns:

Poi, cand iti mai face vreo faza din asta si iti cere id`u unei fete sau nr de telefon nu-l baga in seama si incearca sa pari suparata si pleaca de acolo poate asa isi va da seama ca greseste. INcearca asta. Daca nu merge incearca sa-ti iei inima in dinti sis a`i spui adevarul dar mai mierso si fa`l sa-l atinga la inima vorbele tale. Da!laughing Si baietii au inima, crede`malaughingDoar ca sunt mai greu de atins la eawinkingBafta :*:*

| Razvanalexx a răspuns:

Acum fiecare are o parte mai,,rea" si cei mai multi baieti sunt afemeiati,printre care recunosc ca ma numar si eu,dar daca mas cupla cu fata pe care o plac de la mine din clasa leas da pe ea la o parte pentru ea,cei mai multi asa gandesc, cat despre partea de ai spune ca e afemeiat nu e o idee prea buna, ar trebui sa ii spui pur si simplu ca simti ceva pentru el si gata...

| anaanitaa a răspuns:

Incearca sa l uitii. e mai bine decat sa iubesti de una singura.:* adica cauta p cineva care intr-adevar te apreciaza.:*:*