| Dulke_Pysyka_1996 a întrebat:

Buna ideea e ca varamea e boboaca intru-un liceu ma rog liceul nu conteaza asa ea mai de mult s-a certat cu un baiat si cum era normal el a injurat-o si ea normal ca nu putea sa stea si sa se uite nu? Asa ca s-au injurat reciproc. Asa una tot boboaca la ea in liceul il stie pe baiatul ala si il place asa ca ii i-a apararea si cica vrea sa o bata pe varamea, eu i-am zis si ei sa dea ( adica lu varamea ) da nu vrea eu nu o pot ajuta ca nu sunt in Romania ce idei, sfaturi imi puteti da dar fara parinithappy

2 răspunsuri:
| alexys231 a răspuns:

Daca ai ajuns sa pui o asemenea intrebare pe TPU. sunt sigur ca este vorba despre tine ci nu despre varata. asa ca stai si ia bataie ca nu ne vinzi aici gogosi... ideea e ca alta este povestea, nu cea ilustrata de tine.

| Anca444 a răspuns:

1. Spune-i verisoarei tale sa mearga la directoare si sa-i explice care este situatia.

SAU

2. Vorbeste cu cineva sa o puna la punct pe tipa care vrea sa o bata pe verisoara ta. De preferabil un baiat care sa o sperie putin.