| ζøvع a întrebat:

Ciao! E vorba de un baiat. M-am certat raw de tot cu el acum ceva timp, cu injuraturi si etc... el nu m-am injurat, doar eu pe el. faza era ca pe atunci noi ne placeam reciproc iar cand l-am injurat m-am simtit ff naspa. oricum, ne-am impacat dar doar ca preteni, nimic mai mult. eu inca tin la el si cred( sunt aproape sigura) ca si el tine la me.de foarte multe ori am incercat sa ma bag cu el dar nici o sansa. pana aici cred ca o sa imi raspuneti ca el nu ma mai vrea, nu mai il intereseaza de me, etc...NU E ASA!

aseara am vorbit cu el prin sms-uri si pana la urma ajungem la subiectu ca daca ma intalneste o sa ma bata.si mi-o spus ca daca vreau sa nu ma bata atunci trebuie sa ii dau un pupic...si cand ne-am pus sa dormim eu ii zic lui :noapte buna si poosy ala care trebuie sa ti-l dau.si imi spune ca cica pupicu nu trebuie sa fie virtual ci real.si asa am mai stat inca o ora prin sms-uri.si dupa il intreb eu ca unde vrea sa il pup, si imi zice ca cica unde vreau eu.si ii trimit un sms cu intrebarea: ce vrei de la mine? si am enumerat 10 chestii. el alege un sarut si o imbratisare.si ii spun eu ca acum stiu unde vrea sa il "pup". si el mi-a spus ca cica l-am prins.si asa am ajuns ca eu trebuie sa il sarut cand ma intalnesc cu el.

intrebarea mea este daca el chiar ma iubeste si daca chiar vrea sa fie cu me. el mi-a spus ca nu sa-r mai baga cu me pentru is prea mica pentru el, dar totusi vrea sa il sarut.eu nu mai inteleg

4 răspunsuri:
| VIRU a răspuns:

Asa sunt baietiihee hee nu prea stiu ce vor.Tu intreaba-l daca chiar vrea sa va impacati si sa fiti iar impreuna si care e motivul pentru. care vrea asta.Eu zic ca nu vrea un pupic doar asa de dragul vremurilor bune...
Sper ca ti-am fost de folos, bafta happy

| alyna29 a răspuns:

El cati ani are?
Dar uh?

| ζøvع explică:

Intr-adevar eu o diferenta mare intre noi, eu am 12 si el 19. dar in dragoste nu conteza varsta!

| Delicate a răspuns:

Fiecare baiat vrea sa sarute cit mai multe fete! Acesta e ca un fel de instinct al lor. Trebuie sa intelegi ce vrea de la tine din comportamentul lui, nu din sms-uri... Eu nu cred in aceea, ca daca face misto de tine inseamna ca te place. Eu cred ca daca tu ii placi intr-adevar, atunci el se va purta super cu tine. Si cred ca si tu nu trebuie sa fii gata sa-l pupi cind vrea el, ma gandesc, doar daca vei fi mai deosebita decit alte fete, ii vei atrage atentia si el te va indragi cu adevarat. Cind va intelege ca esti mai buna ca altele, atunci nu va mai conta ca esti mai mica! happy