| Chrysty97 a întrebat:

Ieri am cazut de pe bicicleta iar ghidonul mi-a venit ceva mai sus de coaste.In primele sec am simtit niste dureri de inima mari, iar apoi de fiecare data cand ma misc ma doare.Ma puteti ajuta, help!

Răspuns Câştigător
| Danutul22 a răspuns:

E posibil ca un os a cutiei tale sa fii atins ceva muschi..carne..iti SUGEREZ sa te duci la doctor imediat!

3 răspunsuri:
| marialungu a răspuns:

Du-te repede la doctor, nu sta pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ti-ai fracturat o coasta, du-te la un doctor, el se pricepe mai bine...

| mihaiutz95 a răspuns:

Eu zic sa faci un control medical sau sa mai astepti putin o zi sa vezi daca mai te doare dar mai bine un control