| anonim_4396 a întrebat:

ieri am fost invitata la ziua baiatului care il plac acolo mama intalnit cu o prietena de-a mea ne-am intalnit am mai vorbit ca orce fete dar la un timp a inceput sa danseze cu el asta a fost ok doar sunt prieteni dupa aia am gasit in bluza mea un biletel acolo scria ca sa ies pana afara ca ma asteapta... baiatul care il plac am esit sa vad ce vrea cand am esit era ia si cu el am mai stat un pic sa vad ce se intampla atunci ea la sarutat atunci cand am vazut am intrat in casa si mi-am luat geanta si am dat sa plec cand la usa m-am intalnit cu el si mi-a spus sa nu plec sa mai stau dar nu am vrut si el m-a intrebat ce se intamplat de nu mai stau si i-am spus ce am vazut el a incercat sa imi explice dar nu l-am lasat si am plecat....am facut rau ca am plecat dar ce pute sa imi spuna ca doar nu la fortat el ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ai facut bine ca ai plecat. Ai face foarte bine daca l-ai lasa.

1 răspuns:
| Bubbles17 a răspuns:

Cati ani ai totusi?laughing