| DeeaBrunetika a întrebat:

De ceva timp un baiat se tot da la mine, imi face complimente, etc. Eu i-am spus ca vreau sa fim doar prieteni, nimic mai mult. Pur si simplu nu intelege. Astazi ne-am intalnit afara si m-a invitat sa ne plimbam iar eu am acceptat. Ne-am plimbat, am vorbit, etc. Toate bune si frumoase pana a trebuit sa plec acasa. Nu ma lasa sa plec, imi spunea sa mai stau cu el afara si m-a sarutat de cateva ori (eu respingandu-l). Pana la urma m-a condus acasa. Nu stiu ce sa fac. Eu nu il plac nu ma simt atrasa de el. Poate din cauza ca inca mai tin la fostul. 1.Ar trebui sa ma cuplez cu el sau sa mai las timpul sa treaca pentru a mi se vindeca ranile provocate de despartirea de fostul? 2. Voi ce parere aveti despre reactia baiatului? Este indragostit de mine? Va rog nu jigniti si fara raspunsuri la misto! Dau funda

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

1. Nu te cuplezi decat cu un baiat pe care il placi. Nici acum, nici dupa ce se vindeca ranile.
2. Baiatul te place dar este preainsistent. Si procedeaza asa pentru ca te simte vulnerabila.

5 răspunsuri:
| mysterious1 a răspuns:

Daca o incercat sa te sarute ii clar ca te place si tot se baga in seama cu tine. Iar de fost, ar trebui sa te gandesti la ce te-a facut sa te desparti de el si daca mai are rost sa te impaci cu el.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te iubeste? putin zis, te divinizeaza.

| neutrino a răspuns:

Sa inteleg ca te-a pupat cu repetitie, fara ca tie sa-ti placa si fara acordul tau, pe tot drumul spre casa? In acest caz merita sa te cuplezi cu el.

| SkyPilot a răspuns:

Multumesc pentru fundita.
M-am mai gandit la ceva: daca mai iesi cu baiatul asta, va crede ca accepti comportarea lui si protestezi doar de forma. Data viitoare te poti alege cu maini pe sub bluza, pe sub fusta sau cine stie ce altceva. Ai grija!

| Hustlee a răspuns:

1>In primul rand ar trebui sa te cuplezi cu cineva sa mai uiti din necaz si amar
2>Nu iti sugerezi o relatie cu el, deoarece este prea apropiat...nu te vrea decat pentru o noapte intelegi?