| DeCeMaiContează a întrebat:

Ieri m-am apucat de CS GO dupa ce un baiat pe care l-am cunoscut recent m-a convins. Asta este deja a doua zi si simt ca acest joc nu e pentru mine. Eu m-am apucat de el mai mult pentru baiatul respectiv. Ma gandeam sa renunt, insa mi-e teama ca daca ii voi spune se va convinge de faptul ca sunt un ciudat. Il cunosc de o saptamana si neavand niciun prieten am fost cam timid de fata cu el si m-am comportat mai ciudat tocmai din aceasta cauza, el vorbea despre jocuri si eu dadeam din cap si aprobam pentru ca nu prea le am cu gaming-ul. Nu cred ca i-am creat o impresie buna si mi-e ca daca ii spun ca vreau sa renunt ma va crede ciudat si ca am probleme pentru ca da, m-am comportat ca un ciudat, dar v-am spus, nu am niciun prieten si nu prea am stiut cum sa ma comport. Si mama lui o mai cunoaste si pe mama...chiar vreau sa il am prieten, dar nu mai pot juca CS. Cum sa-i spun sa nu ma creada un ciudat si cum sa-l fac sa-si schimbe parerea despre mine? Va rog, chiar vreau sa fim prieteni...

4 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Cel mai bine este sa-i zici adevarul, pur si simplu acest joc nu este de tine si nu te atrage in nici un fel. Daca vei fi sincer cu el atunci cred ca va intelege, daca nu asta e mai sunt oameni de cunoscut, nimeni nu te poate obliga sa iti placa ceva sau nu.

| Crsiti92134 a răspuns:

Aimware.net

| DeCeMaiContează explică:

Crezi ca este doar ceva de inceput, adica este normal sa fiu asa la inceput?

| Rareș_Joseph_1990 a răspuns:

Cea mai buna cale este de ai zice adevarul. Daca CSGO nu este o solutie puteti incerca altul. UR gay