| nobilionut a întrebat:

ieri mi-am instalat windows 7 si am descarcat metin2 TIM, ce programe imi trebuie sa funcioneze pentru ca ii dau start joc simi apare chenarul ala cu negru! dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Stiu cum e. Placa ta video nu poate suporta decat anumite lucruri din joc asa imi facea si mie la vechiul pc. Iati o placa mai mare daca vrei neaparat sa il joci sau incearca alt metin... unele o sa iti mearga altele nu depinde cat de mariwinking

| AdyAdeluş a răspuns:

Hei si eu am luat de curand Windows 7 dar mie imi merge metinul si chiar si alte programe care de obicei nu mergeau asa ca eu cred ca este o problema este ori place video(cum spun toti) ori o mica problema cu jocul. Sper ca te-am ajutat! O zi buna in continuare!

| Teemo98 a răspuns:

Cauta cerinte de sistem pentru metin2 tim si compara-le cu ale computerului tau.S-ar putea sa ai placa video sau ceva mai mic si nu il suporta.BAFTA SI FUNDA?!