| Crazy94 a întrebat:

mi-am instalat un windows 8 asa cum trebuie....am instalat programe pentru el si cind butonul start imi apare ca la windows 7 nu ca la 8....ma poate ajuta cineva cu asta?
Foto:
http://i.imgur.com/TNIYbo5.jpg

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Apasă pe windows flag și va apărea interfața metro. Daca nu apareînseamnă ca ai deaface cu Windows contrafăcut din care s-o scos interfața de metro(se poate cu RT7Lite, am testat și merge să îi faci orice și la 8 cu programul ăla). Succes

| Crazy94 explică (pentru DeyCj):

Am incercat dar nu sunt precis daca am facut in tocmai, ma poti cauta pe skype sau pe mess? ma gasesti: vasea.chitoroaga si pe mess si pe skype...sa ma ajuti... poate nu m-a facut eu ceva corect

| dulgherunicu a răspuns:

Acela este un win 7 cu interfata de win 8 nu este win 8 original

| Crazy94 explică:

Am incercat da nu sunt precis daca e corect cum am procedat, poti sa ma caute pe skype sau pe mess? ma gasesti vasea.chitoroaga pe ambele, pe mess si pe skype