| anonim_4396 a întrebat:

ieri seara iar ne-am certat din cauza ca cica i-am schimbat eu parola de la mess ( el intra si iesea ) si cand a vrut sa intre pe id-ul lui nu a mai mers intra el pe un id de al meu si vbc u mine si imi spune ca cica i-am schimbat eu parola de la mess eu i-am spus ca nu i-am schimbat-o ca nu ma intereseaza fetele de la el din lista si ii spuneam ca odata ce am incredere in el si stiu ca ma iubeste nu am de ce sa ii schimb parola ca stiu cum e sa ai parola schimbata de la id si nu fa asta ca nu's genu si face el da mai dar gelozia ce or fi i-am explicat si cu gelozia sunt geloasa dar nu ajuns sa iti schimb parola ( nu mai intrasem pe id-ul lui de multa vreme) i-am zis daca tu spui parola la multi ce vina am eu imi spune pai cei care nu imi spui parola nu sunt pe mess sau daca ar fi nu ar face asta ( de cand i-a spus el la un tip ca e cu mine de atunci au inceput toate certurile) si ii spun ca vad ca are incredere mai multa in ei de cat imi mine si imi spune ca nu e adevarat ca in mine are incredere si ii spun da vad ce incredere ai in mine iar faza cu parola chiar nu i-am schimbat-o eu

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

Lasa`l ii spui ca daca pentru o parola face asa si nu are incredere in tine ( e clar ca nu are incredere in tine ) atunci mai bine o lasati balta.
vezi sa nu si`o fi schimbat singur ca sa gaseasca motiv de cearta cu tine... poate nu stie cum sa-ti dea papucii intreaba`l daca asta e motivul si spune`i ca mai bine iti zicea frumos in fata decat sa-ti fi facut asa.
Funda?batting eyelashes?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamneeeelaughing) mai pune si tu cate un punct si cate o cratima... in al 2-lea rand daca nu te crede e problema lui, nu-l mai baga in seama o vreme, vei vedea ca te va contacta din nou, si fa pe suparata, nu vorbii cu el sa vezi ca dupa te va credetongue. Succes!

| catalin2you a răspuns:

Invata sa scrii cum trebuie si apoi intra pe un site si povesteste-ne probleme-le tale de dragoste laughing)))))))))))))))))