| Criss123criss a întrebat:

:*
Imi cer scuze ca am postat aici poate fac o greseala dar pentru ca am 13 ani cred ca e bine asa.

Acum o luna de zile dupa niste consultatii de rutina am descoperit ca am un chist dermoid ovarian. Am primit tratament cu anticonceptionalele Duphaston. Astazi am inceput tratamentul cu ele.

Ma puteti sfatui daca e bine? Daca e normal sa iau anticonceptionale la varsta mea? Daca ma va afecta cu ceva avand in vedere ca sunt virgina. Va multumesc! :* happy :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai primit tratamentul de la un medic, bineînţeles că e bine.
Nu văd rostul să întrebi nişte străini despre asta, care probabil lucrează la poştă sau strâng gunoiul de pe stradă. Ei n-au cum să conteste decizia unui medic.