| dulshee a întrebat:

Buna!, imi dati si mie niste mesaje de noapte buna pentru iubit? nu vreau sa fie luate de pe internet..sa fie facute de voi..sa fie tot felul de alintari! dau funda la cel mai frumos si lung!:*:* mersii!

Răspuns Câştigător
| Letticia a răspuns:

''Hey,my love..Scuze,daca te deranjez! Doar ca simt ca fara tine..nu am aer.Pretuiesc fiecare moment alaturi de tine si mi-e frica sa nu ne luam ''Ramas bun'' pana a doua zi.Te iubesc, cum nimeni nu a mai iubit vreo data si abia astept sa te revad! Noapte buna, mereu iti voi fi aproape chiar si cand nu sunt acolo.:*

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Noi să îţi compunem mesaje pentru iubitul tău? Compune-i tu ceva!

| cristiansonix a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne cere nouă, spune-i tu ceea ce simți, e mai mult apreciat un mesaj venit din suflet, decât unul compus de altcineva.