| aammaalliiaa a întrebat:

Imi dati va rog si mie niste idei ce personaj sau ce as putea sa fiu de halloween, la un party, idei va rog. Merci anticipathappy

4 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Mie tot vrăjitoare-mi place. Dar ceva ar fi să fii dovleac. :]] Sau sa fii ceva de genul piţipoanca :]] Să fii ceva mai "speşăl" :]]]. Dar sa fie ceva care sa-ţi placă şi ţie. Cyborg. Ceva ce am văzut într-un film. Stai că mi-a venit o idee. Fă-te perna. :]] GLM. O sticlă de bere. :]] Acum serios. Poţi să fii fantoma. Sau mumie. Doar că la mumie să pui ceva special. Poţi să te faci robot. De ce nu? În fine. Contează să fii in ceva. Sa te distrezi. Succes! :*

| dienutzalove a răspuns:

Vrajitoare,Vampirita,Pisica neagra, fantoma...

| MasterIT a răspuns:

Vrajitor, vampir, varcolac, zombie.

| Deiuxa a răspuns:

Daca ar fi asa ti-as recomanda un costum de vampir sau vrajitoare.