| kmyy18 a întrebat:

imi doresc foarte mult un bichon, dar sunt foarte scummpiii...as dori unul nici prea scump dar nici prea ieftin (sunt sigura ca nu gasesc)...va rog ajutati-ma dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
| ellalife a răspuns:

Hm, Oareux, unde ai vazut bichon cu un milion? :O chiar m-ar interesa? mi se pare exagerat de ieftin...straight face

1 răspuns:
| oareux a răspuns:

Prieteni tai nu au bichon.ca daca fac pui ii rogi sa iti dea` unulwinking. daca erai din oras cu mine iti faceam eu rost de unu`. sunt din constantatongue parinti tai nu vor sa iti ia? si apropo.de cand sunt bichoni scumpi?raised eyebrows, eu stiam ca ii gasesti in magazine la un milion maxim un milion juma`...