| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
imi este forte greu sa ma decid la ce facultate din Bucuresti sa ma inscriu, ma poate ajuta cineva macar cu un sfat?

ps:ce parare aveti de SNSPA-Comunicare si Relatii Publice?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decizia îți aparține. Toate facultățile sunt o loterie, trebuie să vezi în perspectivă.
Pa, pa.

| 1259854 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Buna! stiu acest lucru dar chiar sunt "in ceata", si trebuie sa ma hotarasc repede dar imi este foarte greu.

| IloveME a răspuns:

Bun profil!
Dc nu incerci la drept, voi avea un viitor frumos si cu bani klumea!

| 1259854 a răspuns (pentru IloveME):

Buna! Ma gandeam si la drept dar am auzit ca e grea facultatea...

| IloveME a răspuns (pentru 1259854):

Rezultatele suporta orice greutate!
Gandeste-te laa ce viata duce un avocat!
Tu sti ce medie ai si de capacitatile tale!
Iti doresc mult succes!