| CapacDeBere a întrebat:

imi place de ceva timp un baiat care mi-a zis mai multe lucruri cum ca sint draguta si chestii de genu asta. Odata ma intalnisem cu el si el de firea lui e mai timid si ori m'a ocolit ori a gresit drumul si si'a intreptat pasul(ceea ce cred ca e imposibil). Ma gandeam sa'l ocolesc si eu. Voi ce credeti? (am 17 ani si el 18). Astept cat mai multe pareri mai ales de la partea masculinahappy. Funda+Vot. Mersikiss

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Nu.te place:*.da asa e el mai rusinos trebuie sa il intelegi si sa il ajuti sa scape de timiditate prin comunicare:*

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-l ocolesti.

| CapacDeBere explică:

@DeeaBlondiii mersi multkiss