| Cristary a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus? Credeti ca ea chiar a luat-o pe drumul gresit, sau de fapt e doar o masca pentru a capata celebritate? Credeti ca ea de fapt nu este asa, ci cuminte? straight face
Astept pareri!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| SheCanFlyy a răspuns:

Si eu o cunosc pe beyonce...ieri am iesit la o inghetata. vorbim in fiecare zi la telefon...
Pai si ce vrei ma, a crescut fata, are banii are viata inainte las-o sa profite de ea.sa se bucure de viata:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...si eu o cunosc p beyonce...ma lasi?

| ColorixCloud a răspuns:

Eu o cunosk p maily cyrus ff bine, adica am id ei, etc etc si am cunoscut-o si fata in fata si la ce te referi prin a luat-o p drumul gresit.are viata inainte.si oricum ce va pasa voua de viata ei?