| kapetanos25 a întrebat:

Imi place de o fata dar nu stiu cum sa o abordez. Eu sunt unpic mai timid.
Fata de care imi place ii de treaba, adica nu ii din aia dupa bani si chestii din astea.
Eu am 16 ani si fata este de varsta mea si am fost colegi in generala.
Astept niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Ariia a răspuns:

Ok. Deci si eu ma confrunt cu chestie asat pe moment. Am cerut sfatul prietenelor si mi-au spus ca incercarea moarte n-are. Pentru inceput trebuie sqaa vorbesti cu ea. Cel imi bine e pe messenger dar sa nu o iei prea tare. Vorbesti razi. Chesti de genul. Daca mai ai nevoie de ajutor damii un mesajprivat si o sa te ajut si mai mult. Vreazu sa vad cu merg lucrurile pentru a puteas incepe si eu cu baiatul de care imi place. Funda?

3 răspunsuri:
| kidu_6779 a răspuns:

Invit-o pe afara si asa vei obtine ocazia sa vorbesti mai mult cu ea.
Astfel ii vei putea observa toate gesturile si iti vei da seama daca si ea te place... apoi ii poti marturisi ce simti.
E cea mai buna varianta.
Succes!

| berelahalba a răspuns:

Invitao la un suc, ceai daca accepta e de bine daca nu wtf!? mai sunt si alte fete.

| Ronnii33 a răspuns:

Daca iti place mult de ea ar trebui sa vezi daca iti da semnale ca te place sau ai putea ruga un pieten sa vorbeacasa cu ea. Daca o placi mult vorbeste sincer cu ea... nu o sa pierzi nimic