| crudugabrielafelicia123 a întrebat:

Buna, îmi place putin de un baiat care e mai mic cu 6 ani vreau sa știu ce semne face cand e lângă mine, am auzit cat de curand ca a zis ca sunt frumoasa, va rog raspundeti.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este la gradinita baiatul?

| dullcat a răspuns:

Buna.Si ce varsta are acest baiat din moment ce esti adolescenta? Sper ca nu vorbim de 17 si 11 ani? laughing

| StoicAnalysis a răspuns (pentru dullcat):

Sper sa aiba 26 de ani sau macar 24 straight face

| dullcat a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Sa speram? Desi eu mereu am considerat ca cine posteaza la aceasta categorie are maxim 17 ani, de la 18 in sus fiind deja vorba de adulti.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru dullcat):

E posibil sa greseasca categoria... Stiu ca pare stupid ce zic, dar avand in vedere ca in lumea asta sunt oameni care nu stiu unde sa-si puna numele pe o foaie de examen sau test, orice e posibil.