| dOarEa_9226 a întrebat:

Buna!

Imi place de un baiat cu un an mai mare decat mine. Multa lume a aflat si intr-o zi ma pomenesc ca vine o fata de varsta acelui baiat, si imi zice ca o colega de a ei vrea sa ma bata. De ce? Pentru ca imi place de el.

Ce sa fac? Nu vreau nici sa stie un adult. Si imi e frica sa nu patesc ceva.
:-

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Doamne fereste. Cum sa vrea cineva sa te bata daca iti place de un baiat? in ce lume traim, doamne? :O stai putin, nu te alarma! TU NU AI FACUT ABSOLUT NIMIC! Daca cineva vine la tine si`ti spune despre asta, spune`i ca tie iti place de acea persoana insa nu`i vina ta, inimii nu`i poti porunci. Daca se intampla sa te loveasca, doamne da sa ai martori ca o sa scoti si bani de pe ea. Ai grija de tine si nu te panica :*

1 răspuns:
| PandaCrusher a răspuns:

Eu zic totusi sa iei legatura cu dirigintele. Dar totusi ar avea curaj sa te bata? raised eyebrows