| AyU a întrebat:

Imi place de un baiat, si lui de mine. Totu usor pana aici. Ii in calsa paralela cu mine, si prietenul meu cel mai bun ii e si lui prieten bun asa ca a aflat ca ma place. Iesim des si vine si el cu noi dar spre deosebire de mine, el e timid si ii e frica sa sufere. Asta e motivul pentru care nu vrea sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el. Vrea sa fim impreuna, dar ii e frica ca va suferi pentru ca asa s-a intamplat cu ultima fata cu care a fost.
Ce sa fac? Cum sa ii demonstrz ca nu vreau sa il fac sa sufere, ca il plac enorm, si ca vreau sa fim impruna. Prietenul meu zice ca daca l-as intreba eu s-ar pierde si nu ar sti ce sa zica. Ce as putea sa ii spun, sa fac ca sa ii arat ca vreau mai mult si nu vreau sa il ranesc?

Răspuns Câştigător
| Daehyun a răspuns:

Ia-o usor stai mult cu el si ajuta-l cand ii e greu ca daca nu, nu o sa mai fie sigur pe el...deci demonstreaza-i! big grin fundita?

3 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Sa vb ca prietenul tau sa vb cu el si sa va faca el combinatiabig grin

| brunetatha a răspuns:

Pai asta este o poveste mai delicata si stiu cum este sa suferi am suferit si eu dupa un baiat si acum il iubesc enorm.Ce sa zic nu stiu nici eu sarutal ca sa isi dea seama ca il iubesti enorm.

| Drag0s_3407 a răspuns:

"si ca vreau sa fim impruna"? nu vrei sa fiti in para rolling on the floor