| Ioana_9154 a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca si el ma place. Problema este ca la mijloc este prietena lui, care sta cu el doar ca sa-mi faca mie in ciuda. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Patriii a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu respectivul.incearca subtil sa afli daca el te place,prin felul in care se uita la tine,prin modul in care iti zambeste. si fetei respective spune-i tutul verde in fata, spune-i ce te dernjeaza purtati o discutie, sau macar incercati. si amandoua trebuie sa intelegeti ca un baiat nu e un premiu sau ceva de genul, cu care stai doar pentru a face altcuiva in ciuda. sper ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Să îl uiţi că are prietenă.

| boomoom a răspuns:

Pai in primul rand acea fata nu iti este prietena.ar trebui sa vorbesti cu acel baiat si sa clarificati situatia.acum,fara suparare, daca te place pe tine nu ar mai fi stat cu acea fata! oricum, succes!

| kent_3680 a răspuns:

Io sugi in public sa vada aia ca iti place de el