| zacusca16 a întrebat:

Daca un baiat vrea sa-mi faca in ciuda cu alta fata ma place

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Esti sigura ca vrea sa iti faca in ciuda? Poate o place pe ea.Nu te amagi singura.Am patit-o si eu.si am suferit mult sad.

| cristi202 a răspuns:

Poate sa iti faca in ciuda si pentru ca ii place de tine, dar poate si din alte motive. Dar foarte bine poate umbla cu fata si ca sa scape de tine. Asta sti numai daca sti ce e in mintea lui.

| seby8873 a răspuns:

Daca in momentul in care e cu ea iti baga priviri "ucigatoare" atunci probabil ca da dar in rest exact ca si SoL