| pisi_1388 a întrebat:

imi place de un baiat si dupa cum se vede si lui de mine.si nu am curaj sa ii spun ca imi place de el. un sfat.mersi pentru raspuns:*

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Daca si lui ii place de tine sigur o sa faca el primul passmug
e o regula obligatorie pentru baietilaughing
p.s:pup
, lolybig grin

2 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Buna! Pei fa-ti kuraj sa ii zici sau pune pe cea mai buna prietena a ta sa ii zica si poate va kombinati, sau pune pe knv sa intrebare daca lui ii place de tine. ca poate nu e asa happy dar inkearka merita

| Iσαηα a răspuns:

Pai. poti sa-l intrebi prieteneste: ce opinii are despre. etc... fi sigura de tine si nu lasa garda jos. pentru ca asa o sa te aiba la degetul mic. happy si nu uita cat mai curajoasa si stapana pe situatie