| mariabest a întrebat:

Imi place de un baiat si el ma place, as vrea sa fiu impreuna cu el dar mi-e frica de ce o sa zica parintii
PS:Am aproape 14 ani

De fapt eu nu prea vreau sa fiu cu el dar vreau sa experimentezlaughingrolling on the floor

2 răspunsuri:
| Picipuu a răspuns:

Da' de ce trebuie sa afle si parintii? raised eyebrows

| Elee a răspuns:

laughing Mi s-a intamplat...nu-mi placea de un baiat si totusi am stat cu el laughing sa am experienta. Dar daca ii place de tine si tie de el, e foarte binewinking si cu parintii, nu ai dc oh go on o sa inteleaga faptul ca ai crescut! Si ca e timpul sa iesi cu baieti smug Eu iti zic asa : fa cumva incat sa nu afle si vezi daca merge relatia, apoi dupa 1 saptamana 2, daca merge relatia, ii spui mamei/tatei ca ai un prieten (dar de putin timp, sa nu spuna ca i-ai mintit) apropo: sa-i spui parintelui mai ingaduitor (in general mamei, depinde de fam) apoi vb cu mama, ii spui baiatului ca vrei sa se cunoasca cu mama( in caz ca i`ai spus mamei, daca le spui amandurora, e foarte binewinking ) si vezi sa-i zici sa se poarte frumos laughing asta ar fi daca vrei sa fii cu el cel putin 1 luna, sau mai putin happy daca vrei sa fi cu el 1-2 saptamani, stai cu el fara sa stie parintii dar ai grijawinking sper ca te-am ajutat.