| Anamaria23555 a întrebat:

Îmi place de un băiat super drăguț din clasa mea, vorbesc pe internet foarte mult cu el dar în realitate îmi este foarte rușine..gen m-am întâlnit cu mai mulți colegi și nici nu știam ce să-i zic băiatului și mi-a fost foarte rușine...și nu știu cum să trec peste rușinea asta ..nici nu știu cum să intru în vorbă cu el, l-aș îmbrățișa dar mă tem că nu o să vrea să fac asta... poate îmi dați niște sfaturi?
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vorbești cu el ce vorbești și pe internet. Gândești prea mult situația, nu mai gândi atât și doar acționează. Îl întrebi ce-ți vine în cap. Îți imaginezi că vorbești cu unu din prietenii tăi.

| Donsavas a răspuns:

Nu are de ce sa refuze o imbratisare. Deci n ai de ce sa te temi de un refuz sau sa te simti prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi zâmbești cu gura până la urechi și îl saluți. Suficient.
Apoi e rândul lui.