| WinterGuitar a întrebat:

Buna tpu.Imi place de o fata care zice ca sunt cute si chestii de genul asta.Eu am 13 ani si ea are 14, am 1.55 in inaltime si ea la fel.Problema e ca sunt foarte timid si mi-e rusine de ea cand o vad pe strada.Ei ii place de alt baiat si mie imi place foarte mult de ea, si nu stiu ce sa fac.Si in vara cand eram la scoala tot ma imbratisa si era inebunita dupa minelaughing.Nu stiu ce sa fac sa pot sa vorbesc cu ea si sa nu-mi mai fie rusine de ea. Dati-mi niste sfaturi cat mai repede va rog!

2 răspunsuri:
| denisaa_4298 a răspuns:

Daca nu vei vorbi cu ea cat mai repede, nu vei mai avea sanse, si in plus daca ea observa ca esti timid, nu stiu daca va mai vrea sa fie cu tine! eu te sfatuiesc sa-i spui ca o placi cat mai repede, si sa nu te mai gandesti la ce e mai rau, pentru ca mai rau faci! Succes :*

| jojiwe a răspuns:

Ia`ti inima in dinti si du-te la ea cand va intalniti pe strada (sau cand va mai vedeti) si spune`i. Sau trimite`i biletele. Poate am fost de ajutor :*