| XxRoyalxX a întrebat:

Sall intrebari pentru baieti si fete dar astepti si de la ei
Am un baiat in clasa care am alfat de la colegi mei ca ma place e in clasa cu mine dar nu stiu ce sa fac.crying Nu stiu imi e rusine sa vorbesc cu el ( Adica sa ii spun ca il plac) Internet nu are deci Ce fac? VReau sa aflu daca ma place si il refuz daca imi spune ca sa vrea sa ma cucereasca s-au ce?

1 răspuns:
| serendipity8300 a răspuns:

Poate ii dai asa mai incet de inteles ca-l placi fii mai atenta cu el zambeste-i mai des, incearca sa fii mai apropiata de el ca prieteni.