| giorgyana99 a întrebat:

Am un coleg in clasa de care imi place.Am observat ca in aproape fecare ora se uita la mine si daca vorbesc cu el si ma uit la el ii stralucesc ochii.Credeti ca ii place de mine? Funde pentru cel mai bun sfat.

Răspuns Câştigător
| lifeislife a răspuns:

Daca se uita la tine in ore si te baga in seama crede.ma ca te place pentru ca acum baietii nu prea mai baga in seama fetelelaughing ar trebui sa vorbesti cu el mai mult, sa il bagi in seama dar fara sa fi prea disperata dupa el pentru ca atunci o sa te creada obsedata. Poti incerca sa vorbesti cu el pe mess de exemplu sau sa fii amabila cu el si sa ii zambesti mereubig grin

succes

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pai,in caz ca nu stiai, fiecare iubire incepe cu un suras.Clar e atras de tine mai mult decat de celelalte fete.Baietii,mai au uneori tendinta sa le mai spioneze pe fetele de care sunt interesati,asa,ca sa vada cum se comporta, ce fac, pe scurt sa vada daca sunt de nasul lor.batting eyelashes
II stralucesc ochii laughing Dar cred mai mult ca e fericit cand vorbeste cu tine. Poate el e si mai timid un pic si ii e rusine sa-ti spuna ca te place.Eu zic ca sunt sanse foarte mari, mai apropie-te de el si incearca sa scoti raspunsulwinking

| sagetator a răspuns:

E fain daca iti place si tie de el pentru ca lui ii place,te asigur. daca se uita la tine si ii stralucesc ochii inseamna ca asta se intampla din dorinta de a-ti spune ca ii place de tine, dar poate ca este mai rusinos. incearca sa il abordezi tu si sigur o sa lase in urma rusinea. incearca sa vorbesti mai mult cu el, poate ca o sa te invite la un suc, de exemplu.ai grija sa nu refuzi ~

| zմzմツ a răspuns:

Evident ca ii place de tine...dar fii discreta lasa-l pe el sa faca primul pashappy

| Quikeii a răspuns:

Hmm`. De obicei nu`s eu ~ persoana cu teoriile ~.
O sa fac o mica exceptsie :d.

Soo`. deci. daca`tsi place de el, mai bine ii spui, oricat de rosie vei fii sau cat de stresata vei parea. Dece? Pt. ca s`ar putea sa intseleaga mesajul pe care incerci sa i`l transmitsi, gresit :d.

Cand Iubesti O Aratsi. Se Vede Se Simte

| ADYTZA_2094 a răspuns:

E normal nu stiu fate interesata de lucrurile carei plac si vezi cum actioneaza si eu am patit la fel m-am interesat de tagged si acum neam apropiat

| Melisa93 a răspuns:

Georgiana la mine e acelasi caz, pun pariu ca te place, dar poate este prea rusinos sa iti spuna asta in fata...ar fi bine sa faci tu primul pas

| Florinnnnnnnn a răspuns:

Ori ii place de tine ori e nebun rolling on the floor.

| floricica1 a răspuns:

Dupa parerea mea da ii place de tine deoarece am aceeasi situatie si da chiar cred ca te place foarte mult dar mai bine nu stiu daca intr-un loc veti fi doar voi doi ar trebui sa il intrebi daca te place

sper ca te-am ajutat