| jessyka_9063 a întrebat:

Buna imi place nespus de mult de un baiat, il visez noaptea, sunt obsedata de el, si nu stiu daca si el ma place spuneti-mi ce sa fac ca sa imi dau seama daca si el ma place... urgent am nevoie de raspunsuricea mai buna va primii FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ancuta_2379 a răspuns:

Uita-te in ochii lui iti dai seama dupa privire, comportament sau daca iti i`a apararea alege cu inima nu cu ce iti zic prietenii.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il intrebi si asa vei afla daca te place.

Răspuns utilizator avertizat
| FunkySmile a răspuns:

Hmmm... Poti ruga niste prietene sa se intereseze de la prietenii lui;, sau ai putea intra in acelasi cerc de prieteni cu al luiwinking. Asa ai fi mai aproape de el si i-ai vedea reactiile atunci cand e prin preajma ta. Iar tu incearca sa te intalnesti mereu,, accidental,, de el, sa te observe mai mult, asa si tu vei putea face la fel si iti vei da seama daca te placewinking
Peace kiss. Sper sa ai noroc!winking

| jessyka_9063 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri iceman:nu e asa de simplu.