| catyaida a întrebat:

Cum sa imi dau seama ca un baiat ma place..am nevoie urgent de raspunsuri. funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o inima, nu cred ca-ti trebuie manual de utilizare. Simti treaba asta.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se uita la tine de fiecare data cand te vede[e primul semn ca te place]

| Chrissy92 a răspuns:

Nu exista o definitie la asa ceva,nu toti se comporta la fel, majoritatea se uita frecvent la tu iar cand tu te uiti la el intoarce capul, iti zambeste, uneori vorbeste cu tine(se baga in vorba cu tine), mai mereu e in prezenta ta, poate vorbeste cu prietenii despre tine...acum depinde de fiecare. Funda big grin?

| DariusAndi a răspuns:

Daca se tot uita la tine, este generos si iti vorbeste frumos! Funda.