| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Imi placem o fata care sta in spatele meu la scoala cum as putea sa o sarut fara ca ea sa stie ce vreau sam fac? dar as vrea sa ma sarute ea si nu stiu ce sa fac cumm sa fac sa o sarut la scoala in pauza sau poate intr-o ora tongue dar pls dau funda :*

3 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

happy am avut si noi un caz la scoala si sa primit dar nu cu mine.iti spun ce sa faci.intro repauza vorbeste cu baietii din clasa pe teme FETE, si fa un spor zicindule ca o sarut pe fata care vrei tu so saruti, si sporestete la bani sau la altceva.vei fi in plus o vei saruta si vei primi ceva adaugator da faoa la repauza nu la ore profesorul poate sa va certe, BAFTA

| Pentagram a răspuns:

Cand nu se asteaptawinking oricand in pauza in ora... oricandtongue

| coryx_7478 a răspuns:

Pai.aici e simplu` big grin
Jucati intr-o pauza adevar si provocare la amuzament (cica ) - va alege ea candva provocare
si o provoci (tu sau altcineva ) sa te sarute smug
La mine asa s`a intamplat whistling
Sper ca te-am ajutat tongue