| Neo12 a întrebat:

Îmi poate explica și mie care e faza cu ratele online CREDEX? Am înțeles cum se face contractul (vreau să iau un S8+ de pe Altex, în 24 de rate), însă nu înțeleg care e faza cu cardul acela sau cum o să plătesc. Scrie că comisionul este 0, iar aici https://altex.ro/solutii-de-finantare/credit-online/ nu înțeleg care e faza cu durata contractului de cinci ani.

Mersi!

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

De ce sa îți bati capul cu IFN-uri, când exista bănci? Nu zic ca toate or fi neserioase, totuși o banca îmi inspira mult mai multa încredere.